Posted by Elvis on

Automobilių slalomas „Akmenė 2014”


Comments ( 13 )

 1. Vilmantas
  Gal butu galima suzinot tikslesnia vieta ar pazymeta vieta zemelapyje? Ir viskas pyks ant ledo ta prasme ant pacio to "prudo"?
  • Vilmantas
   Dekui dabar iskart aisku kur kas vyksta, dar veinas klausimas salmai nereikalingi tikiuosi?
   • Elvis
    Buvo nurodyta klaidinga vieta :) Pakeitėm žemėlapį - viskas vyks Ramučių kaime. Dėl taisyklių skaitykite nuostatus :)
 2. Gytis
  Salmai nereikalingi, tai tik megejiskas slalomas :)
 3. dddd
  o tai klausymelis, keturaciu motociklu klases nebus?
 4. ramunas
  Sveiki norejau paklausti ar galesiu vaziuoti su medvarsciais dygliuotomis padangomis?
 5. ramunas
  kokia planuopjama trasa mazdaug ?ilgis?greitis?
 6. Gytis
  Galima vaziuoti su medvarsciais padangose i sport klase. Trasos schema yra patalpinta : https://www.facebook.com/events/690139867697574/?notif_t=plan_user_joined
 7. Romas
  Ziurovu parke stovejimas su automobiliais ar be?
 8. audra
  sendien buvau slavome ant ledo naujojoj akmenei ziurejau kaip vyksta lenktynes galiu nusivilti teisejais jie sukcevo nes as taipat sekiau ju laika ir jis tikrai neatitiko laimejo visi vietiniai dalyviai daugiau ten tikrai nevaziuociau ir kitiems nepatariu ten dalyvaut !!!!!!!!maciau kai kiti isvazevo nepatenkinti nusivyle lenktynem nes tai buvo nesazininga.vienoje grupeja buvo padangos su sipais ir be sipu as manau kad ce jegos buvo nelygios taip niekas nedaro!!!!!!
 9. Gytis
  Na laikas buvo matuojamas dvieju asmenu kiekvienam dalyviui ir maksimali paklaida galejo buti 0.5sekundes tad viskas vyko saziningai, o del rezultatu tai atidziai perzvelkite dar juos, nes kaiptik dauguma prizininku buvo nevietiniai :) Perskaitykite dar kart atidziai nuostatus, nes manau prastai su jais susipazinote ir suprasit, kad viskas buvo saziningai :)
 10. Tomas
  Manau kad automobilių klasės tikrai buvo nesąžiningos, nes su sportiniais dygliais turėjo dalyvaut vienoje klasėje, o ne kaip buvo pas Jus. Quattro klasėje du automobiliai važiavo su sportiniais dygliais, o likę važiavo su paprastom padangomis, manau tai tikrai nėra sąžininga kitų dalyvių atžvilgiu. Kiek esu stebėjęs ir pats dalyvavęs klasės yra skirstomos kitaip - nei pas Jus. Dėl laiko aš taip pat esu nusivylęs, nes tikrai kai kuriais atvejais neatitiko realybės. Esu nusivylęs organizavimu ypač dėl automobilių klasifikacijos. Norėčiau, kad kitą kart (jei rengsite tokį slalomą) atsakingiau organizuotumėte.
 11. audra
  as pritariu tomui nes pvz buvo kvatrines masinos su sipais ir be ju tai turejo buti jos atskirai o neisvien.kiek esu buvus slavomuos taip niekas nedaro!