Posted by Elvis on

Šventės atgarsiai

Užgavėnių Morė

Šventės puošmena

Išaušęs gražus rytas ir švelniai žiemiškas oras susirinkusiems dalyviams bei žiūrovams leido mėgautis šventės malonumais. Gaila, kad Akmenės gyventojai tokie pasyvūs ir nepasinaudojo puikia galimybe sudalyvauti paruoštose rungtyse, nors mes taip stengėmės ir ruošėmės šiai šventei. Belieka tik spėlioti kas dėl to kaltas: ar gendanti visuomenė, ar žiniasklaida, kuri per sporto naujienas parodo tik Berankį, NBA žvaigždyną ir praneša apie milijonus, išleidžiamus neaišku kur. Atrodo, kad Lietuvoje nevyksta jokio žiemos sporto, o žiema atneša tik sunkumus. Tai tik pamąstymai kas darosi šiai visuomenei.

Grįžkime prie šventės. O ji, kaip ir prasidėjo, taip ir baigėsi lenktynėmis. Autokroso mėgėjų būrys nebuvo gausus, mat daugelis dar neparuošė savo automobilių naujam sezonui, tad atvyko tik pastebėti savo draugų ir konkurentų viražus trasoje. Dalyviai varžėsi dvejose grupėse, o galutiniai rezultatai atrodo taip:

 • Su dygliuotomis padangomis
  1. Steponas Jančauskis #72 Mažeikių „Feniksas”
  2. Romas Stankūnas #777 Telšių „Bolids”
  3. A. Petkūnas #77 Mažeikiai

Nugalėtojai pirmoje grupėje

 • Su įprastomis padangomis (be dyglių)
  1. Giedrius Stonys #45 Telšių „Bolids”
  2. Rolandas Babenskas #20 Akmenės „Extempas”
  3. Erlandas Novogreckis #60 Mažeikių „Feniksas”

Antros grupės laimėtojai

 

Slidininkai

Visi slidinėjimo entuziastai savo jėgas galėjo išmėginti įveikiant 3 kilometrų ilgio distanciją. Jaunių grupėje startavo 4, o suaugusiųjų 5 dalyviai.

 • Jaunių grupė
  1. Aurimas Pocius
  2. Rimvydas Glodenis
  3. Gytis Pundzius
  4. Mantas Nostys

Slidinėjimo rungties nugalėtojas Laimonas Skabeikis

 • Suaugusiųjų grupė
  1. Laimonas Skabeikis
  2. Vytautas Ruškys
  3. Sigitas Pocius
  4. Klemensas Šimkus
  5. Egidijus Zulcas

Šioje rungtyje dalyvavęs Akmenės klebonas Egidijus Zulcas teigė „svarbu ne laimėti, svarbu būti kartu su bendruomene, pajausti malonumą ir stiprinti jėgas”. Visi dalyviai finiše buvo sutikti susirinkusių žiūrovų plojimais.

"Gooooaaaall!" - Vismantas Gricius

Tiek slidinėjimo, tiek ledo ritulio rungtyse dalyvavo Sigitas Pocius ir su sūnumi Aurimu. Malonu stebėti, kai vaikai seka savo tėvų pėdomis, yra aktyvūs, sportiški, nestokojantys azarto ir aistros. Prie 4 ledo ritulininkų Skabeikių šeimos prisijungė ir Vismantas Gricius su sūnumi Gražvydu, Romas Čerkasas bei Vytautas Ruškys. Pasiskirstę po 5 narius, apsiavę pačiūžas ir apsikaustę apsaugomis, žaidėjai demonstravo puikų, vyrišką ledo ritulio žaidimą. Nesvarbu, kad veiduose matėsi nuovargio požymiai, ar kojoje gauta mėlynė, nes kūną šildė įkaitęs kraujas ir azartas. Nors galutinis rungtynių rezultatas 5:4, nugalėjo draugiškumas, o mūsų pastangos ruošiant ledą nenuėjo perniek. Kitąmet tikimės gausesnių jaunimo pajėgų, nes mokytis buvo ir yra iš ko, tereikia noro.

Paskutinėje dienos rungtyje varžėsi rąsto pjovėjai. Nors iš pradžių buvo sunku rasti norinčių, tačiau įsibėgėjus rungčiai bei „čigonės” Lidos dėka vos pritrūko rąsto. Iš 9 porų pjovėjų nugalėjo ASK „Extempas” nariai Alvydas ir Rolandas, kurie šįkart buvo šventės žiūrovais.

Visų rungčių laimėtojams bei šventės puošmenai „čigonėlėms” buvo įteikti automobilių sporto klubo „Extempas” įsteigti medaliai ir prizai. Tariame nuoširdų ačiū Padavarėlių bendruomenės narėms, linksminusioms žiūrovus, jaunajam muzikantui Domantui, sportininkams ir visiems buvusiems šventėje. Iki malonių susitikimų kitą žiemą!

Daugiau nuotraukų rasite albume ir Facebook puslapyje.

Taip pat kviečiame balsuoti už klubo vadovę „Metų akmeniškės” rinkimuose. Balsavimas