Automobilių kroso sezonas baigtas

Automobilių sporto klubas „Extempas“ ne tik organizuoja varžybas Akmenėje, į kurias susirenka sportininkai iš visos Lietuvos, bet ir patys dalyvauja Lietuvos Regioninėse pirmenybėse. Šiais metais įvyko keturi etapai iš penkių. ASK „Extempas“ sportininkai ir šiame sezono pasirodė sėkmingai. Dvejose klasėse Žydrūnas Šarkūnas ir Jonas Ramanauskas užėmė trečias vietas, o praėjusių metų prizininkas Darius Čekaitis šįkart liko ketvirtas. Ateinantį savaitgalį Kaune vyks sezono uždarymo vakaras, kur sportininkai bus pagerbti už pasiektus laimėjimus.

Rezultatų lentelė

Žydrūnas Šarkūnas

Žydrūnas Šarkūnas

Jonas Ramanauskas

Jonas Ramanauskas

Darius Čekaitis

Darius Čekaitis

 

 

 

 

Ateinančiais metais į Akmenę vėl rinksis geriausi šalies lenktynininkai, kadangi po trasos atnaujinimo čia bus organizuojamas vienas iš Regioninių pirmenybių etapų. Kol vyksta darbai, spalio pabaigoje buvo suorganizuota super treniruotė į kurią buvo atvykę ir Latvijos sportininkai. Tikimės kitais metais jų sulaukti dar daugiau. Taip pat trys klubo bagiai buvo nuvykę ir pas kaimynus, iš kur parsivežė po prizininko taurę.

Artimiausias renginys numatomas Dabikinėlės trasoje, tai žiemos šventė, kuri kitais metais sutaps su Kazimierinėmis ir Užgavėnėmis, tad ASK „Extempas“ taria iki pasimatymo kitų metų automobilių kroso varžybose ir šventėse!

Comments ( 3 )

 1. Nuoma
  Išsinuomuosiu aš atuomobilį iš autohausrent.lt tai irgi atlėksiu į trasą pasidrąskyt kitą sezoną :D
  • Elvis
   Su įprastu automobiliu čia nepalenktyniausi :)
 2. PuumpeDuse
  O klausyk ten kur nuomoja nereikalauja IQ testo? Nes vistiek paraliuoti reikia ir protiniu sugebejimu :) čia pas vienus reikia atlikti įdomų Sekso testa : http://www.crossroad.lt/automobiliu-nuoma-kaune/ Čia viršūnių viršūnė :D