Posted by Elvis on

Baigėsi automobilių kroso sezonas

Šiais metais automobilių sporto klubas „Extempas” visą sezoną dalyvavo įvairaus lygio varžybose. Didžiausia sėkmė lydėjo Žydrūną Šarkūną, kuris dalyvavo visuose šešiuose Lietuvos čempionato etapuose. D-1600 klasėje su Honda Civic lenktyniavęs sportininkas niekam neužleido lyderio pozicijos ir tapo čempionu. Steponui Jančauskiui sekėsi ne taip gerai – vis gedo jo naujai paruoštas VW Golf 4×4 automobilis, tad visos viltys dedamos į kitus metus. Nepaisant to, ASK „Extempas” tarp 12 klubų Lietuvos čempionato bendroje įskaitoje iškovojo ketvirtą vietą.

„ŽEMAITIJA – KURZEME 2016”

Dalyvių gausa pasižymėjo bendros Lietuvos ir Latvijos C lygos varžybos. Akmenėje ir Priekulėje per keturis „Žemaitija – Kurzeme 2016” etapus iš viso startavo 84 dalyviai. Vidutiniškai varžybose susiburdavo 45 sportininkai – tai tikrai ne mažas dalyvių skaičius kaip C lygoje.

KAIP ŠIOSE VARŽYBOSE SEKĖSI MŪSŲ KLUBUI?

Greičiausias D-1600 klasėje buvo Vismantas Gricius, trečias – Laurynas Paulauskas. Atitinkamai ketvirtą ir šeštą vietas užėmė Mantas ir Rolandas Babenskai, bagių klasėje antras liko Vytautas Skabeikis. Dar 12 klubo narių užėmė žemesnes pozicijas, tačiau tai tik paspirtis kitąmet kovoti stipriau. Bendroje klubų įskaitoje „Extempas” atlaikė klaipėdiečių bei plungiškių atakas ir liko antras, į priekį užleidęs tik latvių „Dienvidkurzeme”. Visi sportininkai lapkričio mėnesį bus pagerbti sezono uždarymo šventėje.

AUTOMOBILIŲ KROSAS AKMENĖJE

Automobilių krosas Akmenėje gyvuoja nuo 2003 metų, tad visi šio sporto mėgėjai turi tvirtą pamatą kopti aukščiau ir toliau azartiškai leisti laisvalaikį lenktyniaudami ne keliuose, o būtent tam skirtoje trasoje. Norite prisijungti ir Jūs? Sekite naujienas mūsų tinklalapyje www.extempas.lt arba Facebook paskyroje https://www.facebook.com/extempas/, domėkitės šiuo sportu, tapkite klubo nariu, pasiruoškite automobilį ir pirmyn į trasą!

ASK „Extempas” nuoširdžiai dėkoja Akmenės rajono savivaldybei už skiriamas lėšas šio sporto vystymui per sporto ir sveikatos programas.
Taip pat didelį ačiū norime tarti ir sporto klubui „Dienvidkurzeme”, be jų pagalbos šios bendros Lietuvos ir Latvijos varžybos nebūtų įvykusios.